BELEDİYE İLAÇLAMA 2019

İstanbul Büyükşehir Belediyesi kalitesinde 2019 yılında da diğer senelerde olduğu gibi İlaçlama hizmeti sunuyor.
BELEDİYE İLAÇLAMA,İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Hıfzıssıhha Müdürlüğü halk sağlığı alanında yetkili Haşere ilaçlama hizmetleri kalitesinde ilaçlama hizmeti sunan ilaçlama şirketimiz dünya standartlarında Böcek İlaçlama Hizmetleri ile İstanbullulara hizmet vermeye devam ediyor.

Bilimsel Yöntemlerle İlaçlama Hizmeti
İBB Sağlık ve Hıfzıssıhha Müdürlüğü ve Sağlık bakanlığı kriterlerine uygun hizmetleri sunan Haşere İlaçlama Firmamız, İstanbullulara daha iyi, yaşanılır ve sağlıklı bir yaşam sağlamak amacıyla koruyucu Haşere İlaçlama önlemlerini modern ve donanımlı Haşere ilaçlama ekipleri ile sunuyor.

İBB Sağlık ve Hıfzıssıhha Müdürlüğü Haşere Mücadele ve İlaçlama kalitesi ve sağlık bakanlığı yönetmeliklerine uygun hizmet sunan ilaçlama Şirketimiz çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor.

İstanbulluların sağlığını tehdit eden tüm haşerelere karşı konusunda uzman böcek ilaçlama ekipleri il , bilimsel yöntemler kullanılarak Haşere Ve kemirgenler ile mücadele ediliyor.

“Haşere Mücadele ve İlaçlama Hizmeti” çalışmalarımızda kültürel, fiziksel, biyolojik ve kimyasal yöntemler entegre olarak kullanılıyor. Dünya Sağlık Örgütü tarafından tavsiye edilen, Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılmış Böcek ilaçları kullanılıyor.

İBB Sağlık ve Hıfzıssıhha Müdürlüğü ve Sağlık Bakanlığının kriterlerine uygun hareket eden Haşere İlaçlama Şirketimiz tarafından yürütülen Haşere mücadelesi çalışmaları; Böcek ilaçlama, HamamBöceği ilaçlama, Pire ilaçlama, Akrep ilaçlama, Kene ilaçlama, KörSinek ilaçlama, fare ilaçlama şehirsel alanlarda kemirgen ve hamamböceği mücadelesi, açık kamusal alanlardaki diğer haşere mücadele çalışmalarını kapsamaktadır.

Bize nasıl ulaşabilirsiniz?
Haşere İlaçlama Hizmetlerine Alo 0212 709 16 70 No’lu Çağrı Merkezi ya da dinamikturkey@gmail.com mail adresi ile de randevu alınabilmektedir.

Our Score
Our Reader Score
[Total: 2 Average: 4.5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir