Böcek ilaçlama konusu gerçekten de ürkütücü ve çok can sıkıcı bir problem türüdür.

Pek çoğumuzun yaşadığı böcek haşeresi ile yaşamak kader değil aslında.

Bir çok böcek ilacını denediniz fakat başarlı olmadı o halde size önerebileceğimiz bir böcek ilaçlama yöntemi var.

Tel. 0(212) 579 31 48.

Profesyonel anlamda kalıcı ve etkili bir böcek ilaçlama sistemi ile böcek ilaçlama hizmeti sunan Expert böcek ilaçlama kökten böcek yokedici sistemi ile sizlere hizmet sunuyor.

En ekonomik böcek ilaçlama ücreti ile yaşadığınız ortamı terketmeden böcek ilaçlama servisi alacaksınız.

Tüm böcek çeşitlerine karşı son derece yüksek böcek ilaçlama teknolojileri ile donatılmış 172 mobil böcek ilaçlama ekibi ile sizlere böcek ilaçlama hizmetlerini apartman böcek ilaçlama, ev böcek ilaçlama, işyeri böcek ilaçlama, inşaat böcek ilaçlama, bahçe böcek ilaçlama çeşitliliği ile sunmaktayız.

Yaşadığınız ortamda bİr tane böcek varsa en az yirmi bin görünmeyen böcek vardır mantığı ile düşünün çünkü böcek türü çok iyi gizlenen fayansların arkasında, mutfak veya banyo dolaplarının içerilerinde buz dolabı çamaşır makinası televizyon gibi elektronik eşyaların içerlerinde yumurtalarını bırakarak çoğalmayı başarırlar.

Jel böcek ilaçlama tekniği ile böcek türlerinin tümünü kokusuz ve kuru ilaçlama yöntemlerimiz ile kökten bitirmekteyiz.

Yumurtadan çıkan böcek yavruları jel böcek mamalarını yiyerek üç gün içerisinde yok olacaklardır.

Jel ilaçlama yapmamızın bir diğer nedeni yumurta keseleri üzerinde olan böceklerin yavrularını dökmeden yok edilmesini sağlamaktır.

Kokulu böcek ilaçlamada köşe bucakta gizlenmiş böceklerin yokedilmesi hedeflenirken jel ilaçlamada ise olabilecek tüm böcekler yokedilir.

Biz sizlere sunduğumuz böcek ilaçlama sistemimizde ortamın yapısına ve böcek populasyonuna göre kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama, jel ilaçlama tekniklerinden birini kullanmamızı öneriyoruz.

25 yıllık böcek ilaçlama deneyimimiz ile ve uzman böcek ilaçlama kadroları ile sizlerin böcek problemlerine sağlık bakanlığı dünya sağlık örgütü ruhsatlı insektisitler kullanarak güvenli ve uzun ömürlü güçlü böcek ilaçlama çözümleri sunmaktayız.

Böcek ilaçlama hizmetlerimiz başta İstanbul böcek ilaçlama olmak üzere tüm Marmara bölgesi böcek ilaçlama servislerimiz ile sürdürülmektedir.

Eğer böceklerden tümüyle kurtulmak istiyorsanız Expert böcek ilaçlama şirketini arayıp randevu alın.