BELEDİYE PİRE İLAÇLAMA

Yargıtay kararı geregi Belediyelerin Pire İlaçlama Yapması yasaklanmıştır,Pire İlaçlama Hizmetleri Sağlık Bakanlığı yetkili pire ilaçlama firmaları tarafından yapılmamaktadır. Tek: 0212 709 16 69.

İstanbul İlinde ve Tüm ilçelerinde Belediye tarafından İl ve İlçe Belediyelerinin Pire İlaçlama yapmaları Yargıtay Kararı gereği yasaklanmıştır.

Belediye Pire İlaçlama Hizmetleri ile ilgili faaliyetleri Sağlık Bakanlığı yetkilisi Pire İlaçlama Şirketimiz tarafından yerine getirilmektedir.

Our Score
Our Reader Score
[Total: 1 Average: 5]

KÜÇÜKÇEKMECE BÖLGESİ BÖCEK İLAÇLAMA (0212 709 1670)

KÜÇÜKÇEKMECE BÖLGESİ BÖCEK İLAÇLAMA RANDEVUSU ALMAK İÇİN (0212 709 1670) NOLU TELEFONU ARAYINIZ.

KÜÇÜKÇEKMECE belediyesi böcek ilaçlama servisi telefon numarasını aradıktan sonra KÜÇÜKÇEKMECE böcek ilaçlama şirketi apartman ilaçlama fiyatları veya bina ilaçlama ücretleri ya da en iyisi ev ilaçlama fiyat listesini istiyorum deyin.

KÜÇÜKÇEKMECEBÖCEK İLAÇLAMA ŞİRKETİ OLARAK İSTANBULDA KÜÇÜKÇEKMECE İLÇESİNDE GARANTİLİ BÖCEK İLAÇLAMA YAPAN ŞİRKETLER ARASINDA YER ALMAKTAYIZ.

KÜÇÜKÇEKMECE BÖLGESİNDE SİZE UYGUN FİYATLA YÜZDE YÜZ GARANTİ KESİN ÇÖZÜM EV İLAÇLAMA VEYA APARTMAN İLAÇLAMA YAPTIRMAK İÇİN BİR GÜN ÖNCEDEN ARAYIP BÖCEK İLAÇLAMA RANDEVUSU ALINIZ…

KÜÇÜKÇEKMECE BÖCEK İLAÇLAMA SERVİSİ İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE İLÇESİNDE BÖCEK İLAÇLAMA SERVİSİ ARAYAN DEĞERLİ KÜÇÜKÇEKMECE İLÇESİ SAKİNLERİ İÇİN KÜÇÜKÇEKMECE İLÇESİNDE BÖCEK İLAÇLAMA , KÜÇÜKÇEKMECE  HAŞERE İLAÇLAMA , KÜÇÜKÇEKMECE  PİRE İLAÇLAMA , KÜÇÜKÇEKMECE  HAMAMBÖCEĞİ İLAÇLAMA ,KÜÇÜKÇEKMECE  FARE İLAÇLAMA YAPIYOR ,

HAFTANIN HER GÜNÜ KÜÇÜKÇEKMECEDEKİ BÖCEK İLAÇLAMA SERVİSİMİZİ ARAYIP  BÖCEK İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ VE BÖCEK İLAÇLAMA FİYATLARI HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ALABİLİRSİNİZ

KÜÇÜKÇEKMECE BÖCEK İLAÇLAMA 0212 709 16 70 / 0532 430 41 76 BÖCEK İLAÇLAMA

KÜÇÜKÇEKMECE BÖCEK İLAÇLAMA FİRMASI , KÜÇÜKÇEKMECE İLÇESİ YAKINLARINDA KALİTELİ VE ETKİLİ BÖCEK İLAÇLARI İLE EV VE İŞ YERLERİNİZDE BULUNAN TÜM BÖCEK VE HAŞERELERE KARŞI EN UCUZ BÖCEK İLAÇLAMA FİYATLARI İLE UZUN SÜRE KALICI BÖCEK İLAÇLAMA YAPIYOR.

Our Score
Our Reader Score
[Total: 1 Average: 5]

FATİH BÖLGESİ BÖCEK İLAÇLAMA (0212 709 1970)

FATİH BÖLGESİ BÖCEK İLAÇLAMA RANDEVUSU ALMAK İÇİN (0212 709 1970) NOLU TELEFONU ARAYINIZ.

Fatih belediyesi böcek ilaçlama servisi telefon numarasını aradıktan sonra Fatih böcek ilaçlama şirketi apartman ilaçlama fiyatları veya bina ilaçlama ücretleri ya da en iyisi ev ilaçlama fiyat listesini istiyorum deyin.

FATİH BÖCEK İLAÇLAMA ŞİRKETİ OLARAK İSTANBULDA FATİH İLÇESİNDE GARANTİLİ BÖCEK İLAÇLAMA YAPAN ŞİRKETLER ARASINDA YER ALMAKTAYIZ.

FATİH BÖLGESİNDE SİZE UYGUN FİYATLA YÜZDE YÜZ GARANTİ KESİN ÇÖZÜM EV İLAÇLAMA VEYA APARTMAN İLAÇLAMA YAPTIRMAK İÇİN BİR GÜN ÖNCEDEN ARAYIP BÖCEK İLAÇLAMA RANDEVUSU ALINIZ…

Our Score
Our Reader Score
[Total: 2 Average: 5]

ULTRA MASTER İLAÇLAMA

Ultra master ilaçlama tüm istanbulluların hizmetine girmiştir.

Uluslararası haşere ilaçlama kalitesi ile göz dolduran saygın haşere ilaçlama firmaları arasında tüm haşere problemlerine süratli ve usta ilaçlama çözümleri sunan Ultra master ilaçlama İstanbulluların hizmetindedir.

Our Reader Score
[Total: 8 Average: 5]

 

Our Score
Our Reader Score
[Total: 8 Average: 5]

İşyeri İlaçlama

Gıda Üretimi ve Satışı ile uğraşan Firmaların Yasal İlaçlamalar sağlık ve gıda orman bakanlığı sistemine uygun olarak yerine getirilir.0212 709 16 70.

Tarım ve orman bakanlığından 30 Mart 2005 tarihi ve 25771 sayı ile resmi gazete yayımlanarak yürürlüğe giren ve ‘Gıda ve Gıda ile teması bulunan madde ve malzemelerin piyasa gözetimi, kontrolü ve denetimi ile iş yeri sorumluklarına dair yönetmelik’ gereğince gıda işletmenizin düzenli olarak haşere mücadele ve ilaçlama kontrol işlemlerinin yapılması gerekmektedir.
Expert  ilaçlama ilgili yönetmelikte belirtilen standartlarda uzman kadrosuyla haşere ilaçlama uygulamaları yapmaktadır.

 

Bu standartların iş yeri açısından önemi; yapılacak Tarım orman Bakanlığı Gıda işletmesi denetimlerinde yüksek puan almanızı sağlacak beyaz bayrak alma işleminiz ise hızlanacaktır.

Ek-1 Belgesi Olmayan Gıda İşletmelerine Ceza Yağıyor!

GIDA SEKTÖRÜ İLE UĞRAŞAN İŞLETMELERİN HAŞERE İLAÇLAMA FİRMALARI İLE DÜZENLİ İLAÇLAMA YAPTIRMAMALARI, HAŞERE İLAÇLAMA FİRMALARI TARAFINDAN VERİLEN EK-1 BELGESİNİN OLMAMASI HALİNDE TARIM VE KÖY İŞLERİ BAKANLIĞINCA YAPILAN DENETİMLERİNDEKİ CEZASI 8.000 LİRADIR.

Bu cezaya maruz kalmamak, işletmenizdeki gereken zorunlu hijyen ve belgeler için Expert pest control ve çevre sağlığı hizmetleri olarak tüm sorun ve sorumluluklarınızı en uygun fiyatlandırma ve kaliteli hizmet ile üstlenmekteyiz.

Özellikle İstanbul gıda sektöründe faaliyet gösteren kurumların en büyük sıkıntısı fare, sinek ve hamam böcekleri ile mücadele etmektir.

Sağlık Bakanlığı’ndan 17 ocak 2005 tarih ve 25709 sayı ile resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren ‘Halk Sağlığı Alanında Haşerelere Karşı İlaçlama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik’ ile bu alanlardan topluma bulaşacak olan hastalıklar kontrol altına alınmaktadır.

Denetimler esnasında iş yerinin temizliği kadar hijyen kuralları da göz önüne alınmaktadır.

Bu kuralları uygun kriterlere getirmeyen iş yerleri mühürleme daha sonrada kapatmaya kadar uzanan cezai yaptırımlara maruz kalmaktadır.

Expert ilaçlama şirketi bu güne kadar iş yerlerinde yapmış olduğu hijyen, kemirgen, haşere ilaçlamalarında kesin çözümler sunmaktadır.

Gıda İşletmelerinde Her yıl aylık periyotlar halinde 12 defa ilaçlama yaptırmak gerekmektedir.

İşletmenizde bulunabilecek haşere tespit edilerek  uygun ilaç kullanmaktadır.

Bunun sonucunda ise uzun süreli ve kesin sonuç ortaya çıkartılmaktadır.

İş yeri sahipleri mutlaka ilaçlama işlemi yaptırması gerekmektedir.

Fırın,lokanta, pastane, kafe, üretim yeri, fabrika benzeri gıda işletmeleri mutlaka aylık periyodik, halk sağlığını ve huzurunu bozan zararlılara karşı insektisit, rodentisit, mollusisit gibi maddeler kullanılarak, fare, hamamböceği, sinek gibi zararlılara karşı mücadele yaptırma, işletmesini düzenli ilaçlattırma yapmak zorunluluğu vardır.

Halk sağlığını korumaya yönelik yönetmelik ile bu işletmelerden topluma yayılacak olan hastalıklar kontrol altına alınmaktadır.

Our Score
Our Reader Score
[Total: 9 Average: 5]

BAĞCILAR İLAÇLAMA

Bağcılar İlaçlama olarak, Bağcılar’da ve diğer ilçelerde ilaçlama hizmetlerini en uygun  ilaçlama fiyatları ile sunuyoruz;0212 709 16 70.

Bağcılarda ilaçlama hizmetlerimiz bireysel ve kurumsal  ilaçlama şeklinde %100 çözüm sunan  ilaçlama garantisi kapsamında gerçekleştirilmektedir.

Bağcılar böcek ilaçlama servisi, bağcılar haşere ilaçlama servisi ekiplerimizde bağcılar ilçemizdeki haşere sorunlarına çözüm sunmaktadırlar.

Bağcılar bölgesinde yer alan tüm semtlere 7 gün 24 saat ilaçlama hizmetlerini size en uygun fiyatlar ile  Bağcılar Fare İlaçlama hizmetleri sunmaktayız.

Our Score
Our Reader Score
[Total: 7 Average: 5]

Bağcılar Fare İlaçlama

Bağcılar İlaçlama olarak, Bağcılar ilçesinde ve diğer ilçelerde fare ilaçlama hizmetlerini en uygun fare ilaçlama fiyatları ile sunuyoruz;0212 709 16 70.

 Bağcılarda fare ilaçlama hizmetlerimiz bireysel ve kurumsal fare ilaçlama şeklinde %100 fare ilaçlama garantisi kapsamında gerçekleştirilmektedir.

Bağcılar fare ilaçlama ile beraber bağcılar böcek ilaçlama servisi, bağcılar haşere ilaçlama servisi ekiplerimizde bağcılar ilçemizdeki haşere sorunlarına çözüm sunmaktadırlar.

Bağcılar bölgesinde yer alan tüm semtlere 7 gün 24 saat haşere ilaçlama ve fare ilaçlama hizmetlerini size en uygun fiyatlar ile  sunmaktayız.

Our Score
Our Reader Score
[Total: 20 Average: 5]

BAKIRKÖY BÖCEK İLAÇLAMA

Az önce sitelerin geziyordum,2011 yılında wordpresste yaptığım Bakırköy Böcek İlaçlama sitesine rastladım.
2018 in şu son günlerinde biraz nostalji yaptım sizlerinde Bakırköyde ilaçlama ile ilgili sorunlarınızın çözümünü sağlayacak yılların böcek ilaçlama şirketi ile çalışmanız profesyonel ve bilinçli haşere ilaçlama sistemi ile sonuç almanız açısından olumlu olacağını düşünüyorum.
Hani derler ya atalarımız ekmeği ekmekçiye ver bir ekmekde üste ver…

Bakırköy’de böcek pire fare akrep tüm sorunlarınıza insansı ve çevreci çözüm sunan Bakırköy ilaçlama şirketi hem uygun ilaçlama fiyatları hem de kaliteli hizmet ile sizlere hizmet veriyor.
Haşere soruna süratli ve etkili çözüm almak isterseniz 0212 709 16 70 i arayın derim.

Our Score
Our Reader Score
[Total: 11 Average: 5]

FUMİGASYON | Kontener İlaçlama| Böcek İlaçlama

Fumigasyon Firmamız son teknoloji ürünü fümigasyon tekniklerini, entegre haşere yönetimi ve sürekli değişen iş güvenliği gereksinimleri konusunda eğitimli profesyonel, son derece yetenekli hizmetler sunmaktadır.

Fumigasyon uygulayıcısı Personelimiz Fümigasyon , Gıda Güvenliği Zararlı Yönetimi , Sisleme ve Toksik Olmayan Alternatifler konusunda yılların deneyimine sahiptir.
Expert Fumigasyon Ülke çapında 81 ofisi ile fumigasyon hizmetleri sunarken İstanbul ve marmara bölgesinde 172 mobil haşere ilaçlama ekibi ile tüm haşere ve kemirgen sorunlarının çözümünde görev almaktadır.
fümigasyon endüstrisine güvenli bir çalışma ortamı sağlama konusundaki sonsuz taahhüdümüzle liderlik etmekten gurur duymaktayız.
Her çalışanımız, haşere kontrolü ve böcek ilaçlamada yeni güvenlik girişimleriyle ilgili en son teknikleri kullanarak her görevi en verimli ve güvenli şekilde gerçekleştirmeye kendini adamıştır.
Expert’in başlattığı her proje, tüm önlemlerin karşılanmasını ve şirket güvenlik yöneticisinin mümkün olan her yerde destek ve eğitim sağladığını garanti eden bir idari sorumlu tarafından başlatılır.
Expert;Tohum depolarından konteyner ilaçlamaya, gıda işleme tesislerine kadar uzanan iş sahaları ile kendine özel bir güvenlik gerektiren çok sayıda ortama uyum sağlama yeteneğine sahiptir.

En yeni Deneyim Değişiklik Derecelendirmesi sertifikası ile güvenliğe olan bağlılığımızın belirgin olduğuna inanıyoruz.
30 yılı aşkın bir süredir güvence altına alınmış haşere kontrolüne sahip olmanız için ihtiyacınız olan herşeyi size sunmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Haşere KOntrol programımız hakkında herhangi bir sorunuz varsa, dinamikturkey@gmail.com adresinden Güvenlik Uygulama Müdürü Ali Kara ile iletişime geçin.

Our Score
Our Reader Score
[Total: 6 Average: 5]

KURTARAN

Kurtaran Böcek ilaçlama sizlere güvelilir ve garantili ilaçlama hizmetleri sunar.0212 709 16 69, ile sizlere sunduğumuz böcek ilaçlama hizmeti ile evlerin, apartmanların, iş yerlerinin, okulların, hastanelerin korkulu rüyası olan böcekleri, kokusuz ve insan sağlığına zararsız böcek ilaçları ile %100 garantili ve ekonomik böcek ilaçlama sistemleri ile anında yokediyoruz.

Böcek ilaçlama hizmetlerimiz üstün ekipman ve kurtaran ilaçlama kadroları ile böcek ilaçlama istanbul genelinde yapılmaktadır.Türkiye genelinde Fümigasyon hİzmetimiz için bizi 24 saat arayabilirsiniz.

Our Score
Our Reader Score
[Total: 31 Average: 5]

Our Score
Our Reader Score
[Total: 31 Average: 5]