FUMİGASYON | Kontener İlaçlama| Böcek İlaçlama

Fumigasyon Firmamız son teknoloji ürünü fümigasyon tekniklerini, entegre haşere yönetimi ve sürekli değişen iş güvenliği gereksinimleri konusunda eğitimli profesyonel, son derece yetenekli hizmetler sunmaktadır.

Fumigasyon uygulayıcısı Personelimiz Fümigasyon , Gıda Güvenliği Zararlı Yönetimi , Sisleme ve Toksik Olmayan Alternatifler konusunda yılların deneyimine sahiptir.
Expert Fumigasyon Ülke çapında 81 ofisi ile fumigasyon hizmetleri sunarken İstanbul ve marmara bölgesinde 172 mobil haşere ilaçlama ekibi ile tüm haşere ve kemirgen sorunlarının çözümünde görev almaktadır.
fümigasyon endüstrisine güvenli bir çalışma ortamı sağlama konusundaki sonsuz taahhüdümüzle liderlik etmekten gurur duymaktayız.
Her çalışanımız, haşere kontrolü ve böcek ilaçlamada yeni güvenlik girişimleriyle ilgili en son teknikleri kullanarak her görevi en verimli ve güvenli şekilde gerçekleştirmeye kendini adamıştır.
Expert’in başlattığı her proje, tüm önlemlerin karşılanmasını ve şirket güvenlik yöneticisinin mümkün olan her yerde destek ve eğitim sağladığını garanti eden bir idari sorumlu tarafından başlatılır.
Expert;Tohum depolarından konteyner ilaçlamaya, gıda işleme tesislerine kadar uzanan iş sahaları ile kendine özel bir güvenlik gerektiren çok sayıda ortama uyum sağlama yeteneğine sahiptir.

En yeni Deneyim Değişiklik Derecelendirmesi sertifikası ile güvenliğe olan bağlılığımızın belirgin olduğuna inanıyoruz.
30 yılı aşkın bir süredir güvence altına alınmış haşere kontrolüne sahip olmanız için ihtiyacınız olan herşeyi size sunmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Haşere KOntrol programımız hakkında herhangi bir sorunuz varsa, dinamikturkey@gmail.com adresinden Güvenlik Uygulama Müdürü Ali Kara ile iletişime geçin.

Our Score
Our Reader Score
[Total: 6 Average: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir