google-site-verification: googlea7c8298e128b8903.html

ALO CORONA VİRÜS DEZENFEKTE

Alo corona virüsü Dezenfekte hattı hizmetinizde,ev,işyeri,ofis,fabrika,okulİOTOMOBİL gibi alanlarda hizmet: 0537 350 06 31.

İşlem sırasında ne yapılıyor?

Alo corona virüs timlerimiz tarafından gerçekleştirilen dezenfekte uygulamalarında, Nano Dezenfeksiyon nano gümüş partikül içeren dezenfektanın sterilizasyon istenenen alanın her tarafına nüfuz edecek şekilde profesyonel bir makina yardımıyla püskürtülmesi ile yapılmaktadır.

ALO CORONA DEZENFEKTE HATTİ: 0537 350 06 31
ALO CORONA DEZENFEKTE HATTİ: 0537 350 06 31

Eşyalarınıza ve cildinize herhangi bir hasar vermez, işlem sonrasına ev temizliği işlemi gerektirmez.

İşlem öncesi/ sonrası ev temizliği gerekir mi?

Nano Dezenfeksiyon işlemi standart bir ev temizliği işlemi değildir. İşlem öncesi veya sonrası ev temizliği yaptırmak zorunda değilsiniz. Bununla birlikte, işlem sonrası 72 saat sonra detaylı temizlik yaptırabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 8 Average: 5]

Yorum (1)

  • mahmut| 14 Mart 2020

    Kullanılan ürünün içeriği nedir?
    Nano Biyoteknoloji farklı bitki türlerini kullanarak; gümüş, çinko, demir gibi maddelerin antimikrobiyal ve antikanserojen özellikteki nanopartikül sentezini yapmaktadır. Bu sayede doğaya ve insan sağlığına zararsız yüzde yüz bitkisel endüstriyel ürünlerin üretilmesini sağlamış olacaktır. Nano biyolojik ürünlerinde kullanılan gümüş sadece, Avrupa Birliği Kimya Ajansı, ECHA, tarafından onaylanmış tedarikçilerden satın alınmaktadır.

  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir