AVUSTRALYA “BMSB”

Avustralya ve Yenizelanda ülkelerine tüm gönderilerinizde bmsb ve khapra beetle uygulamaları alıcı ülke normlarına uygun olarak sertifikalı ekonomik fiyatlar ile firmamız tarafından yapılmaktadır.

Bmsb Türkiye 7 gün 24 saat mobil Bmsb ekipleri ile hizmet sunuyor.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

BMSB TURKEY

2022 – 2023 Avustralya Ve Yenizelanda brown marmorated stink bug (BMSB) uygulamaları Bmsb Türkİye Fİrmamız Tarafından Türkiye’nin tüm illerinde yapılmaktadır.

Cute smiling kid with Australian flags sitting on the sand at the beach on Australia Day

Avustralya “Brown Marmorated Stink Bug (Bmsb) ile mücadelede yetkili şirketimiz online bmsb sertifikaları ile gönderilerinizin güvenli ve sağlıklı bir şekilde seyahatini mümkün kılmaktadır.

Click to rate this post!
[Total: 4 Average: 5]

STOP BMSB

Brown marmorated stink bug önleme Türkiye Uygulamaları

2022-2023 Bmsb sezonunda Avustralya ve Yenizelanda Ülkelerine gidecek ürünler için istilacı Kahverengi Kokuşmuş Böceğinin Ülkemizden gidişini önlemek için aşağıdaki uygulama türlerinin yapılmasını istemektedir.

Bmsb Methylbromide uygulaması

Bmsb Sülfür Florid Uygulaması

Bmsb Khapra Uygulaması

Bmsb Isıl işlem UYgulaması

Stop BMSB Şirketimiz Ülkemiz sınırları içerisinde Tüm İllerde Bmsb Uygulamaları yapmaktadır.

Avustralya ve Yenizelanda Onaylı Fİrmamızdan bilgi almak ve En Uygun Bmsb Fİyatları ile gönderinize işlem yaptırmak için-0552 635 72 00 NOlu telefonu arayabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 5]

List of offshore BMSB treatment providers

List of offshore BMSB treatment providers registered for the 2022-23 BMSB risk season · Turkey · United States Of America

Offshore BMSB treatment providers scheme 2022-2023

The Australian Department of Agriculture, Water and the Environment and the New Zealand Ministry for Primary Industries have introduced a joint Offshore BMSB Treatment Providers Scheme (the scheme)

.

Cute smiling kid with Australian flags sitting on the sand at the beach on Australia Day

The scheme sets out the minimum registration and compliance requirements for treatment providers conducting BMSB treatments on goods bound for Australia and/or New Zealand between 1 September and 30 April (inclusive), and to vessels that berth, load, or tranship from target risk countries within the same period.

Treatment providers who meet the scheme requirements will be added to the list of offshore BMSB treatment providers.Cl

Click to rate this post!
[Total: 5 Average: 5]

Seasonal measures for Brown marmorated stink bug (BMSB

For the 2020-21 BMSB risk season, heightened biosecurity measures will apply to: Certain goods manufactured in, or shipped from target risk countries

Seasonal measures for Brown marmorated stink bug (BMSB

In response to the rapid expansion of BMSB throughout Europe and North America, the department has retained the seasonal measures to manage the risk of BMSB from arriving in Australia for the 2020–21 BMSB risk season. The department has used a range of scientific, intelligence and evidence-based information when setting the measures, including data collected from the 2019-20 BMSB season onshore verification activities.

The department has also worked closely with the New Zealand Ministry for Primary Industries (MPI) on the 2020-21 measures to ensure both Australia and New Zealand’s BMSB seasonal measures are consistent across the two countries (where possible).

For the 2020-21 BMSB risk season, heightened biosecurity measures will apply to:

  • Certain goods manufactured in, or shipped from target risk countries, and/or
  • Vessels that berth at, load or tranship from target risk countries.

The measures apply to goods shipped from 1 September 2020 that arrive in Australian territory by 31 May 2021 (inclusive).

Goods shipped between 1 September 2020 and 30 April 2021 need to be treated and will be referred for intervention if they arrive by 31 May 2021 (inclusive).

As with previous BMSB risk seasons, you must comply with these measures. Throughout the season, we will continue to review these measures based on detections of BMSB and the risk pathways and make any necessary adjustments.

Offshore BMSB treatment · ‎List of offshore BMSB· ‎Preparing to import goods
BMSB treatment
Bmsb consignment suitability
BMSB Turkey

Click to rate this post!
[Total: 5 Average: 5]

Bmsb Avustralya ve Yeni Zelanda 2020-2021

Brown Marmorated Stink Bug (BMSB) için risk sezonunun 1 Eylül 2020 ile 30 Nisan 201 arasında olduğunu sizlere bildirmekteyiz.

Bmsb Avustralya ve Yeni Zelanda 2020-2021
Brown Marmorated Stink Bug (BMSB) için risk sezonunun 1 Eylül 2020 ile 30 Nisan 201 arasında olduğunu bildirmek istiyoruz.


Avustralya ve Yeni Zelanda’ya ihracat yapan firmalar’ın BMSB ye uygun olarak mevsimsel yönetim önlemleri almaları gerekmektedir.


Brown Marmorated Stink Bugs veya Halyomorpha halys, Yeni Zelanda ve Avustralya’ya girmesi yasak olan, tarım ve ziraatte zarar veren ciddi bir zararlıdır ve sosyal bir sıkıntı yaratmaktadır.

BMSB de konteynerler yoluyla yayılabilen bir otostopçu zararlısı olarak kabul edilir.


Kış mevsiminde soğuk havalarda barınak ararlar ve ekipman, araç, makine ve diğer kargo türlerinin içerilerine girerler.
Türkiye’den ihraç olunacak araç, makine veya parçaları, BMSB’nin Avustralya ve Yeni Zelanda’ya girme riskini yönetmek için Avustralya Temel Endüstriler Bakanlığı’nın (MPI) gereksinimlerini karşılamalıdır.


Avustralya Tarım Bakanlığı, 2020-2021 sezonunda BMSB sezonu öncesinde gerçekleştirilecek faaliyetlere şu şekildedir.
Tüm roll-on-roll-off / PCTC gemileri ayrıntılı incelemeye tabi tutulacaktır.


BMSB için zorunlu tedavi, yüksek riskli malları / yükleri hedeflemektedir.
1 Eylül 2020 tarihinde veya sonrasında hedef risk ülkelerinden birinden ihraç edilen ve 1 Eylül 2020’den önce Avustralya’ya gelen mallar BMSB denetimlerine tabi olacaktır.
Hedef riskli mallar olarak kargolar karada rastgele denetimlere tabi tutulacaktır.
Daha detaylı bilgi için Avustralya Hükümeti Tarım ve Biyogüvenlik Bölümü Yeni Zelanda web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 6 Average: 5]

BMSB TURK

New Zealand and Australia for: Stink bug warning 2020-2021 BMSB fumıgatıon

Bmsb Turkey uygulamalarında Avustralya ve Yenizelanda ülkelerinden register firma.0532 430 41 76.

BMSB‘nin Avrupa ve Kuzey Amerika’da hızlı bir şekilde genişlemesine yanıt olarak bölüm, BMSB’nin 2020-21 BMSB risk sezonu için Avustralya’ya gelme riskini yönetmek için mevsimsel önlemleri korumuştur. Bölüm, 2019-20 BMSB sezonu karasal doğrulama faaliyetlerinden toplanan veriler de dahil olmak üzere, önlemleri ayarlarken bir dizi bilimsel, istihbarat ve kanıta dayalı bilgi kullandı.

bmsb
2020-21 Seasonal measures for Brown marmorated stink bug (BMSB)

Departman ayrıca, 2020-21 önlemleri için Yeni Zelanda Temel Endüstriler Bakanlığı (MPI) ile hem Avustralya’nın hem de Yeni Zelanda’nın BMSB mevsimsel önlemlerinin iki ülke arasında (mümkünse) tutarlı olmasını sağlamak için yakın bir şekilde çalışmıştır.

2020-21 BMSB risk sezonu için, artan biyogüvenlik önlemleri aşağıdakiler için geçerli olacaktır.

  • Hedef riskli ülkelerde üretilen veya bu ülkelerden sevk edilen ve / veya
  • Hedef risk altındaki ülkelere yanaşan, yüklenen veya bu gemilerden gelen gemiler.

Tedbirler 1 Eylül 2020’den itibaren 31 Mayıs 2021’e kadar (Avustralya dahil) Avustralya topraklarına gelen mallar için geçerlidir.

1 Eylül 2020 ve 30 Nisan 2021 arasında gönderilen malların işleme tabi tutulması gerekir ve 31 Mayıs 2021’e kadar (dahil) gelmeleri durumunda müdahale için sevk edilecektir.

Önceki BMSB risk mevsimlerinde olduğu gibi, bu önlemlere uymalısınız. Sezon boyunca, BMSB ve risk yollarını tespit ederek bu önlemleri gözden geçirmeye ve gerekli ayarlamaları yapmaya devam edeceğiz.

Click to rate this post!
[Total: 4 Average: 5]

Fumi

Fumi fumigation çevre sağlığı sistemleri.0555 186 80 66.

fumi

Fumi fumigasyon sistemleri firmamız uluslararası konteyner fümigasyonu, evcil hayvan fümigasyonu, kargo fümigasyonu,demir çelik ürünleri fümigasyonu, gıda fümigasyonu, hububat fümigasyonu, gemi ilaçlama ve gemi fümigasyonu, uçak ilaçlama ve uçak fümigasyonu konularında sertifikalı fümigasyon hizmetleri sunmaktadır.

Click to rate this post!
[Total: 9 Average: 4.8]
Click to rate this post!
[Total: 9 Average: 4.8]

BMSB

”bmsb” fümigasyon şirketi FPS 0552 490 82 58.

BMSB Türkiye


Avusturalya ve Yeni Zelanda devletlerine girmesi yasak olan
Halyomorpha Halys böceği tabir ettiğimiz
(Kahverengi renkte bir kokmuş böceği)ne karşı Avustralia tarım bakanlığının istemiş olduğu Brown marmorated kıyameti böcek için mevsimsel önlemler paketini sizlere sunmaktayız.  

Mallarınızın Alıcı ülkedeki müşterinize problemsiz gönderimi için lütfen şirketimiz ile irtibata geçiniz.

İtalya’da büyük BMSB İSTİLASI İLE İLGİLİ YAZIMIZI OKUMANIZI ÖNERİRİZ.Click to rate this post!
[Total: 6 Average: 5]