KHAPRA İLAÇLAMA

Khapra Böceği ilaçlama Türkiye geneline yayılmış 81 ilde faaliyet gösteren mobil Khapra böcek ilaçlama servisleri ile Avustralya Ve Yenizelanda ülkelerine gönderi yapan İthalat Ve İhracatçılara en ekonomik, en süratli . BMSB, BMSB+KHAPRA, BMSB+KHAPRA çözümleri üretmektedir.

Biyosidal Khapra ilaçlama Avustralya Ve Yenizelanda Ülkelerinde Yetkili,Tarın ve Orman Bakanlığı Ruhsatlı güvenli ve süratli haşere ilaçlama hizmetleri sunmaktadır.

Tüm haşere ve kemirgenlere karşı profesyonel böcek ilaçlama ekipleri ile böcek probleminiz kalıcı çözüme kavuşturulur.

Bİyosidal ilaçlama şirketimiz Khapra Fümigasyon Uygulamarını TÜm Depo,Antrepo,Fabrika, Serbest Bölge,Limanlarda yerine getirmektedir.

Sizde biyosidal ilaçlama farkı ile Garatili Ve Sertifikalı Khapra hizmetleri almak için hemen arayın,farkı yaşayın.

Click to rate this post!
[Total: 4 Average: 5]

KALICI BÖCEK İLAÇLAMA

Kalıcı böcek ilaçlama

Usta çözüm isteyen bir hizmet araştırma geliştirme ve profesyonellik gerektirir.0212 709 16 70.

KALICI BÖCEK İLAÇLAMA ÇÖZÜMLERİ

Uzun süre kalıcı etkiye sahip insektisitler ile insan ve çevreye dost ilaçlama teknolojilerini sizlerin haşere sorunlarınıza son vermek için kullanıyoruz.

Expert Ar-ge çözümleri

BÖCEK İLAÇLAMA DEVRİMİ

Olarak ta nitelendirebileceğimiz son teknolojik organik böcek ilaçlama yöntemleri yurt dışında yıllardır üstün bir başarı ile kullanılmakta idi.

TÜRKİYE’DE BÖCEK İLAÇLAMA DEVRİMİ

Türk böcek ilaçlama şirketinin yıllardır kullanmakta olduğu böcek ilaçları böcekler üzerinde bağışıklık oluşturduğundan etkisiz kalmaktadır.

Dünya ülkelerinin yıllar önce kullanmayı bıraktıkları bu zehirli etkin maddeler içeren insektisitler ile çözüm boşa çabalamaktan ibarettir.

EXPERT BÖCEK İLAÇ LABORATUVARI

Expert böcek ilaçlama şirketinin 10 yıldır sürdürdüğü ar-ge çalışmalarından ürettiği yeni nesil böcek ilaçları %100 çözüm sunmaktadır.

Yaklaşık 1,5 milyon ailenin mutluluğunu paylaştık.

Yeni nesil Expert böcek ilaçlama sistemi ile insan ve çevre dostu böcek ilaçları ile yüksek garanti hedefimize ulaştık.

Click to rate this post!
[Total: 8 Average: 5]