Corona dezenfeksiyon hizmetleri için:0537 350 06 31.

Dezenfeksiyon hastalık yapıcı (patojen) virüs,bakteri türlerindeki organizmaların yok edilmesi veya etkisiz (inakatif) hale getirilmesi işlemidir. 

İstanbul ve Marmara bölgesinde dezenfeksiyon ve hijyen hizmetleri sunan 7/24 hizmet veren Expert pest control servislerimizden tüm dezenfeksiyon hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Başta Sterilizasyon ve Dezenfeksiyon Hizmetleri olmak üzere ameliyathaneler, hastaneler, acil servislere hizmet sunmakta iken toplum sağlığı ve toplu ulaşım vasıtalarının dezenfeksiyon hizmetlerinide büyük bir başarı ile yerine getirmekteyiz.

Expert Dezenfeksiyon hizmetleri

Günümüzün baş belası ve insanlığın kabusu olan Corona virüsü ve şu sıralarda süratle ilerleyen Covid-19 virüsü konularında nano iyon teknolojisi ile yaptığımız mücadeleler %100 başarı sağlamaktadır.

İnsan sağlığının hiç bir şeyle değişilemiyeceği bilincindeki dezenfeksiyon şirketimiz sizlerin hizmetinizde ev dezenfeksiyon, iş yeri dezenfeksiyon, okul dezenfeksiyon, yat dezenfeksiyon, araç dezenfeksiyon hizmetlerini sağlık bakanlığı normlarında sunmaktadır.

İşyeri corona virüsü dezenfeksiyon hizmetlerimiz insanların yoğun olarak yaşadığı ve sosyal hayatlarını sürdürdükleri yaşam alanlarından oluşmaktadır.

-Otel corona virüsü dezenfeksiyonu

-Kuaför virüsü dezenfeksiyonu

-Düğün salonu corona virüsü dezenfeksiyonu

-Avm corona virüsü dezenfeksiyonu

-Plaza corona virüsü dezenfeksiyonu

-Tekstil Atölyesi corona virüsü dezenfeksiyonu

-Servis Aracı corona virüsü dezenfeksiyonu

-Poliklinik corona virüsü dezenfeksiyonu

– sağlık merkezi corona virüsü dezenfeksiyonu

-Spor salonu corona virüsü dezenfeksiyonu

– Otomobil corona virüsü dezenfeksiyonu

-Villa corona virüsü dezenfeksiyonu

hizmetlerimiz için randevu alabilir güvenli corona virüsü dezenfekte yaptırabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 71 Average: 5]