İstanbul Haşere İlaçlama

İstanbul Haşere ilaçlama sizlerin yaşam alanlarınızda huzura kavuşması adına periyodik olarak yapılması gereken uygulamalardan biridir. Tel:0(212) 709 16 70.
Evcil Hayvanlara zarar veren haşereler, İnsanların yaşam alanlarına bakteri ve mikrop taşıyarak çeşitli hastalıklara neden olan mikroorganizmalara ”Haşere” adını verilmektedir.

Haşere; aynı zamanda parazit taşıyıcı, aracı, gibi kavramları da içine almaktadır.
Hayvanların sınıflandırılmasında; Asalak, Parazit, Sürüngen, Kemirgen, Zehirli örümcek türlerini sıralamak mümkündür.
Eklem bacaklı, kanatlı, kanatsız ve omurgasız gibi tür ve sınıflara ayırlmaktadırlar.
Haşereler; doğal yaşama alanlarından besin, sıvı ve barınma ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla insan sahasına göç ederler.
Bu işlemleri gerçekleştirirken de aç olmaları durumunda, önlerine gelen her şeyi istila ederler.
Bu türlerin hepsi insan hayatına ciddi anlamda olumsuz etkileri vardır.
Bazıları yumurta bırakarak, bazıları da doğurma yöntemi ile çoğalırlar.
Haşereler için bilmemiz gereken önemli noktalardan biri de hızlı çoğalma özellikleridir.
Haşere Türleri
Haşere türleri her ne kadar tek bir çatı altında toplanmış gibi görünüyor olsalar da, yaşam stilleri birbirinden ince bir çizgi ile ayrılmaktadır.
Haşere türlerini biyolojik açıdan şu şekilde sıralamamız mümkündür; akrep, örümcek, çıyan, karınca, çekirge, güve, akar, mite, toz piresi, pire, kene, bit, yılan, fare, lağım faresi, ev faresi, gümüş faresi, fındık faresi, çatı faresi, uyuz böceği, kulağakaçan, tatarcık, sinek, karasinek, sivrisinek, tespih böceği, halı böceği, yaban arısı, eşek arısı, danaburnu, salyangoz, kırkayak, hamamböceği, amerikan hamamböceği, alman hamamböceği, kakalak, kalorifer böceği, ağaç kurdu, tahtakurdu, tahtakurusu, kara fatma, sülük böceği, oryantal hamamböceği, gibi türleri bulunmaktadır.
iSTANBUL bÖCEK iLAÇLAMA SİZLERİN Haşere ilaçlama işlemleri bunlarla da sınırlı değildir.
Haşerelerin ilaçlaması adına hizmet ağı oldukça geniş bir yelpazeye yayılmıştır.
Haşerelerin kolayca ulaştığı ama sizin ulaşmadığınız her noktada bizler varız.
Ev veya işyerleri, otel, okul, hastane, pansiyon, yurt, market, bakkal, dükkan, büfe, otopark, oto yıkama, lokanta, pastane, fırın, şantiye, uçak, havaalanı, sosyal tesis, otobüs terminali, otobüs, otogar, yat, tekne, gemi, feribot, deniz otobüsü, toplu taşıma araçları (metro, metrobüs, tramvay, belediye otobüsleri, özel halk otobüsleri, banliyö treni) tren, dolmuş, spor salonları, fitness salonları, güzellik merkezleri, kültür sanat merkezleri, sinema salonu, konferans salonu, tiyatro sahnesi, çadır, düğün davet salonları, toplantı salonları, arsa, tarla, arazi, park ve bahçe alanları, çay bahçesi, restoran, villa, yazlık, fabrika, bina, depo, ardiye, ağıl, ambar, müştemilat, inşaat sahası, börek salonları, lokanta, müzeler ve ihtiyacınız olan her alanda İstanbul haşere ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.