Expert Pire ilaçlama şirketi %100 garantili pire ilaçlama çözümleri sunar; 0212 709 16 70,

Belediye Pire ilaçlama adına pire ilaçlama yapması yargıtay kararı gereği yasaklanmıştır.

Expert Pire ilaçlama şirketi 0212 709 16 70,istanbul genelinde tüm ilçelere %100 müşteri memnuniyeti odaklı, güvenilir ve süratli modern çözüm garantili profesyonel pire ilaçlama hizmetleri sunmaktadır.

Pire İlaçlama

Pire mücadelesinde, evinizde hem kimyasal hem de fiziksel uygulamaları içermesi gereken kapsamlı bir plan ile hareket edilmesini gerektirir.

Pire İlaçlama uygulaması ile Yetişkin pireleri bitirdikten sonra problemi tamamiyle kontrol altına  almak için, aynı zamanda halı, mobilyalar ve yataklara da müdahele edilmelidir. Bazen Pireyi uzak tutmak tek seferlik uygulama ile mümkün olmayabilir genellikle bu bir süreçtir doğru ilaçlar ile uygulama yapılması pire sorunundan daha hızlı bir şekilde kurtulmanızda önem teşkil eder.

Profesyonel pire ilaçlama ekipleri ve dünya sağlık örgütü onaylı yeni nesil ilaçlarla pire ilaçlama hizmeti veren  Expert  pire kontrol servisi, pire oluşumuna neden olan, mevcut problemleri tespit eder gerekli ilaçlama uygulamasını gerçekleştrir .

Tekrar pire oluşumunu engellemeye yönelik  yapılması gerekenleri tespit eder ve raporlar.

Pire  çoğalmasının kontrol altına alınmasının zor olduğunu ve özellikle evcil hayvanlar varsa ek veya periyodik ziyaret gerektirebileceğini unutmayın. Expert pire ilaçlama evcil hayvan bakımı ve bahçe bakımı konusunda tavsiyeler vermekle birlikte ek tedavileri önerileri sunabilir.

Pireleredeki Üreme Evreleri nasıldır?

Türlerine bağlı olarak pire 1.5 – 4.5 mm boyutlarına ulaşır. Tüm pire türleri dört gelişme aşamasından geçerler:

Verimli dişiler tek seferde 50 yumurtaya kadar bırakabilirler. Hayatı boyuncada 400 kadar yumurta bırakabilir.Yumurtalarını insanların ve hayvanların üzerine, giyim eşyalarına, aynı zamanda yataklara, döşeme boşluklarına, halılara vb yumurtalarını bırakabilirler. Ancak, yumurtanın gelişmesi belirli bir sıcaklık aralığı gerektirir. Sıcaklık  10° C’nin altına düşerse, gelişim gerçekleşmez.

Yumurtaların larvaya  dönüşmeleri  yaklaşık 3 ila 10 gün  arasında sürer. Larvalar, yetişkin pireler veya ölü deri parçacıkları veya diğer organik kalıntıların dışkısı ile beslenir. Larvalar henüz kan ememezler. Larva aşaması Pire kontrolünün çok kolay olduğu  bir aşamadır.

Larvalar 7 ila 14  gün sonra pupa evresine geçiş yaparlar. Bununla birlikte, koşullar oluşmadığında pupa evresinin tamamlanması birkaç ay duraksayabilir.

Yaklaşık 14 günlük  pupa aşamasından sonra yetişkin evresine geçiş yaparlar.Uygun konakçı yı bulmaları durumunda 24 saat içinde kan emmeye başlar  ve yumurta bırakırlar pirelerin yaşam döngüsü bu şekilde devam eder.Yetişkin pirelerin ortalama ömürleri yaklaşık 4-12 hafta arasındadıri.

Pire Isırığının sonuçları ve Tedavi Yöntemleri nelerdir?

Köpek pireleri kendi hayvan konukçularından çıkarılırsa veya bu konakçı yetersiz bir gıda kaynağı olduğu kanıtlanırsa, köpek pireleri sıklıkla bacak kısımlarından insanları ısırır ve yuvarlak, kırmızı lekeler bırakır. Bugün, çoğu köpek piresi  ısırıkları insanlarda hafif kaşıntı ve rahatsızlık ile sonuçlanır.

Bir pire ısırığı aldıktan sonra , mümkünse, etkilenen bölgeyi kaşımaktan kaçının.Kişinin cilt hassasiyetine bağlı olarak kaşıntıyı gidermek için losyonlar ve anestetik kremler kullanılabilir. Buz torbaları, bir köpek piresi ısırmasının neden olduğu şişmeyi azaltır. Enfeksiyon riskini azaltmak için, pire ısırıklarını antiseptik sabun ile yıkayın. Antihistaminikler tıbbi durumlarına göre de uygulanabilir.

Bazı bireyler bir köpek piresi tarafından ısırıldığında alerjik reaksiyonlar yaşayabilir. Alerjinin belirtileri aşırı kaşıntı ve sekonder enfeksiyonları içerir. Alerjik reaksiyonlar yaşayan bireyler, yaşam alanları tamamen pirelerden arındırılana kadar pire bulunan alanlardan ve evcil hayvanlardan uzak durmalıdırlar.

Herhangi bir tıbbi sorunu varsa, bir doktora başvurulmalıdır. Bir köpek piresi ısırığından enfekte olduğunuzdan şüpheleniyorsanız bir tıbbi uzmana danışılmalıdır.

Evcil Hayvanlarda Pire çoğalmasının Belirtileri;

Bir pire istilasın belirlenmesi, çoğu zaman basit olabilir, ancak pire popülasyonun yok edilmesi çok daha zor olmaktadır. Promer pire’den gelişmiş koruma sağlar:Hem insanlar hem de evcil hayvanlar pire ısırıklarıyla muzdarip olabilir. Pirelerin çoğu insan üzerinde yaşamasa da, insanları ısırmaları cilt tahrişine, alerjilere ve tifüs ve tularemi gibi insan hastalıklarına neden olabilir.

Evcil hayvanınızı kontrol Edin

İlk adım olarak evcil hayvanınızın davranışını gözlemleyin:

Kaşınma – evcil hayvanınız normalin dışında aşırı kaşınmaya başlamışsa, derisini ve tüylerini inceleyin.                                                                                                                                                                                Cilt ve Tüyler – istila edilmiş hayvanların derisinde  kızarıklar olabilir ve tüyleri dökülebilir

Pireler; Büyüyen tüyler arasında gözle görülen pireler bulunuyorsa veya evcil hayvanınızın derisinde kırmızı ve siyah pislikler varsa, pire tedavi seçeneklerini danışmak için veterinerinize ve ilaçlama şirketlerine başvurun.

Kaşınma

Hiçbir pire yoksa, ancak evcil hayvanınız kaşınmaya devam ediyorsa, veterineriniz de evde beslenen hayvanınızın rahatsızlığına neden olabilecek diğer cilt durumlarını belirlemeye yardımcı olabilir.

Evcil hayvanınızın tüylerinde pireler bulunması, istila durumunun gerçek boyutunu ortaya koymaz. Yumurta, larva ve pupa da evinizde veya bahçenizde gelişir ve görmek zordur.

Pire larvaları, kirli beyaz rengindedir ve 1-2 mm uzunluğundadır.

Sanitasyon

Bir pire istilası belirlendikten sonra, evinizi iyice temizleyin ve evcil hayvanınızı veteriner hekim tarafından tavsiye edilen ürünlerle tedavi edin.

Evdeki Nevresim ve evcil hayvanınızın yatağınıda yıkamanız gerekmektedir.

Pire ilaçlama uygulamalarımız hakkında bilgi almak için Expert pire  ilaçlama ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

7/24 Garantili pire İlaçlama Hizmeti

Bahar ayının gelmesi ile birlikte ev ve işyerlerinde de bahar telaşları kendini göstermeye başlar.

Bahar mevsimi özellikle Mayıs ayı ile birlikte pire gibi haşerelerin çoğaldığı zamanlardır.

Pireler oldukça hızlı üreyen haşerelerdir, bu nedenle pire ilaçlama için hızlı şekilde, hiç beklemeden önlem almak en doğrusudur.

Expert pire ilaçlama’dan 7/24 garantili ilaçlama hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.

Kan ile beslenen ve canlılar üzerinde yaşayan pireler ise yine bulunduğumuz ortamlara çoğunlukla kedi köpek gibi hayvanlar yoluyla girerler.

Sadece hayvanlar değil insanlar aracılığıyla da mekanlara taşınan pirelerden korunmanın en hızlı yolu ise profesyonel bir pire ilaçlama firması tarafından modern pire ilaçlama yaptırmaktır.

İlaçların dünya sağlık örgütü tarafından onaylı olması gerekmektedir.

Expert pire  İlaçlama’da kullanılan tüm pire ilaçları Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır.

Pire ilaçlama yapılmadan önce mekanda varsa eğer evcil hayvanı da veterinere götürüp kontrol ettirmek faydalı olacaktır.

Pire ilaçlamanın oldukça hassas ve dikkatli bir şekilde yapılması gereklidir.

Çünkü sıcağı çok seven bu canlılar yorgan, koltuk araları gibi yerlere yerleşmekle birlikte, giysilerde bile rahatlıkla barınabilirler.

Bu nedenle tam anlamıyla eksiksiz bir işlem uygulanması mekanda problemin tekrar yaşanmaması adına oldukça önemlidir.

Pire ilaçlama ne kadar sürer diye merak ediyorsanız eğer önemli noktalardan biri mekanınızın büyüklüğüdür.

Ortalama 150 metrekarelik bir yerin ilaçlaması toplam 30 dakika sürmektedir. İlaçlama insan sağlığına zararlı olmadığı gibi aynı zamanda da kokusuzdur.

Bu nedenle insanlar günlük yaşamlarına ilaçlama esnasında da devam edebilirler.

Pire ilaçlama öncesinde mekanınız için herhangi bir işlem yapmanız gerekmez.

Profesyonel çalışan ekiplere haber vermeniz ve birlikte süreç planlaması yapmanız pireilaçlaması için ve bu tipteki tüm haşerelerden kurtulmak için yeterlidir.

Bulunduğunuz mekanda pire problemini tespit ettiğiniz anda Expert pire İlaçlama ile iletişime geçebilir en uygun fiyatları ile 7/24 profesyonel destek alabilirsiniz.

Pire ilaçlama ücreti de mekanın büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir.

Expert pire İlaçlama olarak pire ilaçlama işlemini en hızlı şekilde ve en ekonomik şekilde müşterilerimize sunmak hedefimizdir.

Pire ilaçlama işleminin ardından mekanınızın tamamen temizleneceğinin garantisi sunulmaktadır.

Pire ilaçlamanın nasıl yapıldığı ile ilgileniyorsanız biraz bilgi verelim.

Ev ve iş yeri gibi kapalı alanlarda pire ilaçlama için iki yöntem kullanılır.

Bunlardan birisi aslında gözümüzün daha çok alışkın olduğu sırttan pompalama ile püskürtme yöntemidir daha çok ev ve işyerlerinde tercih edilmektedir.

Bir diğeri ise dumanlama tekniği kullanılarak yapılan ULV ilaçlamadır.

Dumanlama yöntemi daha  çok pire popülasyonun yüksek olduğu kömürlük,sığınak ve binaların bodrum katlarında tavsiye edilen yöntemlerinden biridir.

Pire İlaçlama uygulamasında kullanılan tüm ilaçlar pire türlerine türlerine göre  hazırlanmaktadır.

Özel olarak hazırlanan  pire ilaçları ile tek seansta kesin çözüm sonuçlar elde edilir.

Expert pire ilaçlama uzun yıllardır vermiş olduğu haşere kontrol ve ilaçlama hizmetiyle daima örnek bir firma olmayı başarmıştır.

Pire ilaçlama uygulamalarımız ve ilaçlarımız Sağlık  Bakanlığı tarafından onaylı olup insan ve çevre sağlığına zararlı değildir. Pire ile mücadele alanında en iyi hizmeti veren, firmamıza 7/24 ulaşarak uygun fiyatları ile hizmet alabilirsiniz.